Choď na obsah Choď na menu
 


FOTO Ďalšia herečka donaha: Krásna upírka ukázala prsia aj rozkrok!

Ahley Green
LOS ANGELES - Roztrhlo sa s nimi vrece! Na webe sa objavili "uniknuté" zábery ďalšej mladej herečky bez šiat a vo vzrušujúcich pózach, zúfalo túžiacej po veľkej filmovej úlohe. Ashley Greene (22) je však skutočne odvážna - pri fotení si nezakryla ani to najintímnejšie miesto!

 

Celkovo tri šťavnaté obrázky, ktoré v týchto dňoch zaplavujú internet, zachytávajú mladú štíhlu krásku v Evinom rúchu. Hoci odtieň jej vlasov je o poznanie svetlejší, nahé dievča sa celkom vierohodne podobá Ashley, ktorú zviditeľnila upírska snímka Súmrak.

Pri stene s obrazom si dlhovlasá sexica zapózovala v predklone a s rukami na prsiach, ale aj vystretá s celkom odhalenými prednosťami. Na najpikantnejšej fotografii sa k slovu dostal aj obnažený rozkrok, no jeho majiteľke nevidno tvár, a preto vôbec nie je jasné, o koho vlastne ide.

Ashley je len za posledný týždeň už druhou známou tvárou, o ktorej sa šepká v súvislosti so škandalóznymi nahými zábermi. Pred pár dňami si fanúšikovia totiž obzerali aj odhalené krivky tmavovlasej Vanessy Hudgens. Či im takáto reklama pomôže v kariére, je však skutočne otázne - zvlášť, keď šteklivé obrázky v Hollywoode nafotí každá druhá mladá herečka.

Ashley Green

Ashley Green

Ashley Green

Nové info:

Vyjadril sa k tomu i právnik Ashley-že je to ona a že nejde o žiadnu fotomonáž !

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

boze

(renesmee, 7. 7. 2010 13:18)

boze ako keby ste si vy tiez nikdy nerobili nejake uletene foto za to ze je ona slavna sa s tooho robi skandal

joooj

(Bella, 7. 4. 2010 21:47)

thak akoze robte si s toho daco............ved ona tie foto tam dat nechcea!!! to us plinie s nazvu UNIKNUTE!!!

JUJ....

(EĎa, 10. 1. 2010 18:42)

a seci vyzerali tak dost slusne...
SKLAMALI:(

ach

(emka, 18. 8. 2009 12:26)

To je hrôza! Ato som si myslela, že aspoň títo MOJI Twilight herci sú normálny! No počula som, že tieto fotky sabudú musieť stiahnuť z internetu- vraj to zariadil jej právnik.No neviem, chcelo by to uložiť na pevný disk x). Viac info na www.twilight.sk Maj sa!